Kısa sürede gösterilen büyük ilgi için tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz. Merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz. Daha iyi hizmet sunabilmemiz için öneri, görüş ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
 

E-posta: info@repertuarim.com
Facebook: https://www.facebook.com/repertuarim


Kullanım Şartlarımız
Gizlilik ve Çerez Politikamız

Sıkça Sorulan Sorular
 • Kayıt oldum fakat aktivasyon e-postası ulaşmadı, ne yapabilirim?
  Aktivasyon e-postasının ulaşmaması genellikle servislerdeki yoğunluk veya e-posta adresinin yanlış yazılması kaynaklıdır. Ayrıca spam klasörünüze de düşmüş olabilir. Gerekli kontrolleri yaptıktan sonra lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 • Repertuarim.com'u telefonumun ana ekranına nasıl eklerim?
  İnternet tarayıcınızın sağ üst köşesinde bulunan 3 nokta ikonuna tıkladıktan sonra "Giriş Ekranına Ekle", "Ana Ekrana Ekle" seçeneklerinden birine tıklayınız.
 • Nasıl repertuar oluşturabilirim ve repertuar ekleme limitim nedir?
  Üye girişi yaptıktan sonra "Menü > Repertuarım" sekmesine tıklayıp, yeni repertuar ekleyebilirsiniz. Diğer düzenleme işlemleri de buradan yapılmaktadır. Her üyemiz 10 repertuar oluşturabilir ve her repertuara 100 içerik ekleyebilir.
 • "Kolay versiyon", "Versiyon 2" sayfaları kaldırılmış; kolay akorlara nasıl ulaşabilirim?
  Şarkı sözlerinin üstünde bulunan menüdeki seçim aracını kullanarak, orjinal ton ve kolay akor arasında geçiş yapabilirsiniz. Akorların otomatik olarak kolay versiyonu ile gelmesini istiyorsanız, profilinizde bulunan ilgili özelliği aktif hale getirebilirsiniz.
 • İçerik gönderebiliyor muyum?
  İçerik göndermek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Profil sayfanızdaki "İçerik Ekle" linkine tıklayıp ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.
 • İçeriklerim neden kabul edilmiyor?
  Lütfen içerik göndermeden önce "İçerik Kuralları" bölümünü dikkatlice okuyunuz. Farklı bir problem olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 • Profilimi ziyaret eden kullanıcıların sayısı nasıl artar?
  Sitemize eklediğiniz akor, ritim ve paylaşıma açık repertuarların ilgili bölümlerinde profil linkinizi yayınlıyoruz. Eklediğiniz içeriklerin popüler olması veya sayıca fazla olması, ziyaretçilerin profilinizi ziyaret etme ihtimalini arttırır.